logo
Ruszyła rekrutacja na szkolenie dedykowane organizacjom, które przygotowują procesy walidacji kompetencji kandydatów na trenerów i instruktorów zgodnie z Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji

Celem dwudniowego szkolenia stacjonarnego jest kształtowanie umiejętności projektowania i realizacji procesu oceny kompetencji trenerów zgodnie z wytycznymi o ZSK. Podczas zaplanowanych wykładów i warsztatów upowszechnimy informacje o zasadach prowadzenia egzaminów i wymogów dotyczących tego procesu. Podczas warsztatów zastanowimy się jaka jest najlepsza praktyka dla środowiska sportowego w projektowaniu scenariuszy walidacji. Przygotowania sektora sportowego do realizacji zadań związanych z nadawaniem certyfikatów przyszłym trenerom i instruktorom sektora sportowego to treść naszego szkolenia.

Gościem specjalnym szkolenia będzie pani Hayley Harrison – edukator trenerów w Sport Ireland Coaching.

 

Wykłady i warsztaty oparte na efektach kształcenia:

  • Uczestnicy wyjaśniają czym jest Zintegrowany System Kwalifikacji
  • Uczestnicy będą potrafili zbudować plan walidacji kwalifikacji w swojej organizacji
  • Uczestnicy potrafią przedstawić nowe zasad budowy systemu zapewniającego jakość nadawania kwalifikacji oraz zachęcenie do edukacji trenerów sportowych.

 

Szkolenie będzie realizowane w formie wykładów i warsztatów w terminie 21-22.06. 2022

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 16 czerwca 2022r. – wypełniona formatka zgłoszeniowa przesłana mailem na adres szkolenia@insp.pl

Szkolenie zacznie się 21 czerwca o godzinie 11:00, a zakończy 22 czerwca o godzinie 16:00.

Uczestnicy szkolenia otrzymają posiłek.

Dla osób spoza Warszawy zapewniamy zakwaterowanie w Hotel Holiday Park z 21 na 22 czerwca.

Grupa docelowa:

Przedstawiciele Polskich Związków Sportowych, które zgłosiły i opisały standardy kwalifikacji zgodnie z zapisami ZSK, przedstawiciele Polskich Związków Sportowych, które planują organizować procesy egzaminowania kandydatów na trenerów.