logo
Instrukcja rejestracji w strefie AT


Jak zapisać się na szkolenie Akademii Trenerskiej?

I. Aby zapisać się na szkolenie musisz najpierw założyć swoje indywidualne konto:
1.    Wejdź na stronę www.akademiatrenerska.pl 
2.    W menu górnym kliknij w zakładkę „STREFA AT”
3.    Z prawej strony pojawi się panel do rejestracji. Należy wpisać dane, zaakceptować regulamin serwisu    i wcisnąć pole ZAREJESTRUJ. 

W przypadku, jeśli: 
•    reprezentujesz inną organizację niż polski związek sportowy – wybierz INNE na dole rozwijanego paska i wpisz jaką w NAJWAZNIEJSZYCH INFORMACJACH Z TWOJEJ KARIERY;
•    nie jesteś trenerem – w rozwijanym pasku z klasą trenerską wybierz INNE, następnie wpisz swoją funkcję/stanowisko w NAJWAZNIEJSZYCH INFORMACJACH Z TWOJEJ KARIERY;
•    nie masz dostępu do dokumentu potwierdzającego kwalifikacje – opcja nie jest wymagana    do wypełnienia.

II. Po założeniu indywidualnego konta:
4.    Po dokonaniu rejestracji poczekaj na email zwrotny z linkiem rejestracyjnym. To może potrwać. W tym czasie pracownicy Akademii Trenerskiej weryfikują Twoje dane, np. kontaktują się z odpowiednim polskim związkiem sportowym, czy jesteś pracownikiem pzs, czy masz aktualną licencję trenerską/instruktorską.
5.    Następnie otrzymasz email z linkiem aktywującym Twoje indywidualne konto. Użyj linku (klikając, jeśli jest aktywny) lub kopiując do wyszukiwarki.
6.    Odtąd możesz się logować używając zawsze tego samego loginu i hasła, które podałeś przy zakładaniu indywidualnego konta.
Po każdym szkoleniu będziesz proszony o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej. 
Po zalogowaniu się na swoje konto będziesz mógł wypełnić ankietę, wydrukować certyfikat uczestnictwa, pobrać materiały szkoleniowe.

 Znajdź nas na Facebooku i polub nasz profil: https://www.facebook.com/AkademiaTrenerskaIS/

SZKOLIMY NAJLPESZYCH!