logo
Akademia Trenerska 2021 już wkrótce!

Grafika ilustrująca wpis na stronie głównej odzwierciedla jakie tematy przewodnie ostatecznie przebijają się jako priorytetowe i chcielibyśmy zaproponować trenerom w tym roku. Chociaż nie wyczerpują całej przewidzianej tematyki.

Pewne wydarzenia i procesy narzucają zagadnienia w sposób oczywisty. Są nimi np. długo wyczekiwane IO i IP, które odbędą się latem w Tokio. Nakreślają one plan kilku spotkań, aby zabezpieczyć wszystkie potrzebne i interesujące tematy dla trenerów kadry przygotowującej się do tych najważniejszych imprez sportowych.
Trenowanie i rywalizacja w cieniu COVID-19 to wciąż temat aktualny i bez precedensu. Specjaliści, naukowcy, trenerzy i zawodnicy zbierają cenne doświadczenia, wiedzę i umiejętności walki z COVID-19, z każdym miesiącem od początku trwania pandemii. Będziemy chcieli dać przestrzeń w ramach AT 2021 do upowszechnienia najnowszej wiedzy z dziedziny medycyny sportowej, psychologii i praktycznej wiedzy oraz wsparcia środowiska trenerów w trudnym czasie. 

Jest też wiele innych i różnorodnych zagadnień dotyczących aktualnych spraw związanych ze sportem i pracą trenerów, które aktualnie doprecyzowujemy. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zainteresują trenerów różnych dyscyplin i grup wiekowych. Do usłyszenia wkrótce!