logo

Metodyka pracy z układem nerwowym w sporcie

EDYCJA 2021
Opis

Zapraszamy trenerów na szkolenie, którego kanwą będą ćwiczenia neurodynamiczne w treningu sportowym. Trenerzy poznają  techniki i metody aktywowania układu nerwowego, które wspierają trening sportowy, decydują o sprawności mięśni i pobudzają restytucję. Trening neurodynamiczny w sporcie to temat nowy. Zajęcia poprowadzi uznany specjalista, fizjoterapeuta sportowy dr Piotr Bursiewicz, mający duże doświadczenie w pracy m.in z lekkoatletami, członkami kadry narodowej. Temat będzie uzupełniony o problem samosterowania stanami napięcia w ciele na podstawie doświadczeń trenera Bogumiła Głuszkowskiego, współpracującego m.in z medalistkami IO w Tokio w kajakarstwie.

Szkolenie będzie się skaładać głównie z zajęć warsztatowych, w tym demonstracji ćwiczeń ruchowych (uczestnicy stacjonarni będą proszeni o sportowe lub luźne niekrępujące ruchów ubrania).

Forma szkolenia: hybrydowa. Proponujemy zajęcia online na platformie Zoom dla większości zgłoszonych trenerów oraz umożliwiamy stacjonarny udział (w COS Warszawa na Torwarze) dla pierwszych 15 osób chętnych, aby przyjechać na miejsce* .Prosimy podczas zgłoszenia wpisać gotowość do udziału stacjonarnego

Data szkolenia: 27.08.2021, w g. 10:30-15.00

Grupa docelowa: trenerzy kadry, zaplecza kadr narodowych w sportach olimpijskich, trenerzy zawodników Teamu 100.

Zapisy: trwają do 22.08.2021 poprzez www. akademiatrenerska.pl

*uwaga: przy zachowaniu  liczby 15  suma wszystkich uczestników musi wynosić min.30

Miejsce
 • Data

  27-08-2021 - 27-08-2021

 • Miejsce

  online oraz COS Warszawa - Strona www

 • Ulica

  Łazienkowska 6a

 • Kod:

  00-449

 • Miasto:

  Warszawa

 • Województwo:

  Mazowieckie

 • Kraj:

  Polska